O nás

Nástroje a meradlá pre progresívne obrábanie kovov

Naša spoločnosť sa od svojho vzniku venuje dodávaniu nástrojov a meradiel pre progresívne opracovanie kovov s využitím predovšetkým v priemyselnej výrobe. Všetky dodávané výrobky sú starostlivo vyberané s dôrazom na vysokú kvalitu a dlhú životnosť. Našimi dodávateľmi sú domáci i zahraniční výrobcovia, ktorí splňujú naše nároky a požiadavky.

Rýchle dodanie

Pružne reagujeme na potreby našich zákazníkov a preto sme vybudovali rozsiahle skladové zásoby najžiadanejších nástrojov a meradiel tak, aby sme Vám ich mohli doručiť v čo najkratšej možnej dobe. Veľkú časť zákaziek expedujeme do 24 hodín!

Vďaka tomu môžete znížiť náklady na držanie skladových zásob. Rýchlosť dodávok oceníte tiež  v prípade nečakaného poškodenia nástroja.

Otvorená obchodná politika

Našim cieľom je otvorená obchodná politika voči našim zákazníkom. Väčšinu nástrojov tak nakupujete za doporučené ceny výrobcu alebo dovozcu.

Vážime si našich stálych partnerov a v priebehu roku im ponúkame zaujímavé zľavy a špeciálne ponuky. V prípade väčších odberov sme Vám pripravení poskytnúť zľavu.

Ponúkame tiež možnosť vyskúšania zvoleného nástroja a v prípade Vašich otázok sme Vám pripravení poradiť a pomôcť s výberom toho najvhodnejšieho.

Ak budete mať otázku na našich pracovníkov, môžete sa na nás kedykoľvek obrátiť.